Wybrana okazja

Jaki prezent na ślub?

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka, często długo planowany i wyczekiwany. Warto poświęcić chwilę na znalezienie odpowiedniego i wyjątkowego prezentu dla Nowożeńców. W naszej ofercie posiadamy wiele rodzajów upominków, takie jak prezenty praktyczne, romantyczne, spersonalizowane, zabawne, relaksujące, ekskluzywne czy dostarczające niezapomnianych przeżyć młodej parze. Różne...

przedziały cenowe ułatwią wybór a wiele kategorii pozwoli wybrać prezent odpowiedni dla charakterów i zainteresowań Nowożeńców. Oryginalny prezent ślubny pokaże jak ważne jest dla nas ich święto.

Pomysł na prezent na ślub

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Tego dnia, narzeczeni decydują się na wspólne życie. Taka doniosła uroczystość nie mogłaby obyć się bez obecności rodziny, przyjaciół i wszystkich bliskich nam osób. Warto, aby ten doniosły dzień mógł zostać zapamiętany nie tylko dzięki zdjęciom czy nagraniom, ale także dzięki upominkom. Prezent na ślub nie jest jednak taką łatwą sprawą. Czasami nawet najbliżsi popełniają gafy, a wystarczy dostosować się do kilku prostych zasad, dzięki którym nowożeńcy na pewno będą zadowoleni.

To jaki prezent na ślub chcemy podarować Młodej Parze powinien być uzależniony od stopnia naszej znajomości. Dobrzy przyjaciele mogą pozwolić sobie na znacznie więcej. Ich upominki mogą mieć formę mozaiki złożonej ze wspólnych zdjęć czy też zabawnego plakatu. Inaczej wygląda sprawa, jeśli jest się dalekim krewnym. Wtedy lepiej nie ryzykować i wybrać coś ze standardowej listy prezentów. Wiele osób lub dawać po prostu kopertę z pieniędzmi. Jest to niewątpliwie przydatny prezent, ale nie jest w żadnym stopniu oryginalny i z pewnością nie pozostanie w pamięci Młodej Pary zbyt długo.

Prezent na ślub powinien być dopasowany do charakteru nowożeńców. Oczywiście, jeśli cenią oni praktyczność, to nie będzie zbytniego problemu w doborze upominków. Inaczej wygląda jednak sytuacja, jeśli Młoda Para lubi na przykład adrenalinę i mocne wrażenia. Warto wtedy pokusić się o coś oryginalnego i zamiast tradycyjnego prezentu, pomyśleć o upominku w postaci Przeżycia. Może być to lot balonem, skok ze spadochronem w tandemie, aktywny weekend dla dwojga czy też jazda samochodem rajdowym. Taki prezent z pewnością zrobi wrażenie.