Wybrana okazja

Jaki prezent na roczek?

Pierwsze urodziny to wyjątkowa okazja. Mimo, że maluch nie będzie pamiętał samego wydarzenia zawsze może je wspominać przywołując w pamięci czy wyciągając ze schowanych na strych prezentów. Ponieważ liczy się przede wszystkim włożone w poszukiwania zaangażowanie proponujemy Państwu prezenty w różnych przedziałach cenowych. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo...

prezenty zabawne, angażujące, spersonalizowane, stylowe czy praktyczne. Bogaty wachlarz pomysłów na pewno ułatwi wybór odpowiedniego podarunku dla każdego malucha. Prezent na roczek to prezent tworzący pierwsze niezwykłe wspomnienia.

Pomysł na prezent na roczek

Pierwsze urodziny są bardzo ważną uroczystością w życiu malucha. Rodzina i chrzestni na pewno zastanawiają się jaki prezent na roczek, byłby w tej sytuacji najodpowiedniejszy. Pomimo tego, że maluszek z pewnością nie zapamięta swoich urodzin, to warto jednak zadbać o to, aby po kilku latach, był możliwy powrót do tego wydarzenia. Pomóc mogą mu w tym otrzymane prezenty na roczek. Ze strony praktycznej, z pewnością bardziej przydałyby się kolejne ubranka, klocki czy zabawki, którymi dziecko już mogłoby się zabawić. Jednak, po kilku czy kilkunastu latach na pewno nie będą one wzbudzać szczególnych emocji.

Prezent na roczek powinien nie tylko być jak najbardziej spersonalizowany, ale też jednoznacznie kojarzyć się z darczyńcą. Oczywiście nie musimy od razu wydawać na upominek fortuny. Niedrogi i trafiony prezent na roczek z pewnością sprawi o wiele większą radość. Opcji jest wiele. W zależności od naszej wyobraźni, może to być na przykład kocyk lub pościel z dedykacją. Pomyśl z jakim rozrzewnieniem będzie na niego patrzeć za kilka lat nasza pociecha. Jako prezenty na roczek sprawdzi się również fotomozaika ze zdjęć lub wydruk na płótnie. Taki upominek z pewnością na długo zostanie w pokoju dziecka. Prezenty na roczek mogą mieć jednak zarówno praktyczną jak i sentymentalną wartość. Przykładem takiego upominku jest książka z grawerowaną dedykacją. Możesz czytać ją co wieczór maluchowi, ucząc go w ten sposób nowych słów, wiedząc, że stanie się ona dla niego miłą i cenną pamiątką. Takie prezenty sprawią radość nie tylko maluchowi, ale również rodzicom.