Wybrana okazja

Jaki prezent na 18-stkę?

Osiemnaste urodziny to wyjątkowa okazja, którą możemy świętować tylko raz w życiu, dlatego warto zrobić to dobrze. Odpowiedni, przemyślany prezent na 18-stkę dostarcza dużo radości i wspomnień. Na naszej stronie znajdą Państwo propozycje prezentów na 18 urodziny dla chłopców i dziewczyn mających rozmaite zainteresowania oraz różne charaktery. Proponujemy...

prezenty w różnych przedziałach cenowych oraz kategoriach jak gadżety, elektronika, książki, sport, biżuteria czy fotografia. Znalezienie prezentu intrygującego, zabawnego czy stylowego nie będzie już dla Państwa żadnym problemem a solenizant zapamięta swoją osiemnastkę do końca życia.

Pomysł na prezent na 18

Dzień 18. urodzin to dla wielu osób granica dzieląca dzieciństwo i dorosłość. Można na ten temat dyskutować. Jednak chyba każdy z zgodzi się z tym, że nieważne ile mamy lat, uwielbiamy otrzymywać prezenty. Prezent na osiemnastkę obok tego na 50. urodziny jest uznawany za jeden z najważniejszych, jakie można otrzymać w życiu. Dlatego też musi zapadać w pamięć i wyróżniać się spośród wielu innych upominków. Prezentujemy niecodzienne, szalone oraz klasyczne prezenty na osiemnastkę dla dorastających chłopców i dziewcząt.

Wiemy, że nic nie zapada tak bardzo w pamięć jak niepowtarzalne przeżycia. Zatem może idealnym prezentem na 18-te urodziny okaże się zafundowanie jubilatowi skoku ze spadochronem, przejażdżki quadem lub lotu motolotnią? Tego typu niespodziankę mogą zorganizować znajomi. Z kolei rodzice wybierając prezent na osiemnastkę dla swej pociechy wchodzącej w dorosłość, mogą zdecydować się na jeden z wielu kursów, które oferujemy. Ciekawą propozycja jest chociażby kurs windsurfingu, żeglarstwa, fotografowania czy jazdy konnej.

Prezent na osiemnastkę może nabrać charakter upominku, który przez kolejne lata będzie przypominał o tym wyjątkowym dniu. Taką pamiątką może być chociażby plakat z wizerunkiem jubilata lub też gazeta, na której okładce widnieje jego zdjęcie. Wśród drobnych upominków, idealnych na 18-te urodziny, warte uwagi są czekoladowe telegramy, zegary odmładzające, zabawne gadżety czy biżuteria. Można je dołączyć do większych prezentów i tym samym sprawić ogromną radość obdarowywanej osobie.