Wybrana okazja

Wyjątkowy prezent na Dzień Dziadka

Młodsi wnuczkowie nie mają z reguły żadnych problemów z prezentem z okazji Dnia Dziadka. Własnoręcznie wykonana laurka jest tutaj najpiękniejszym podarunkiem, z którego ucieszy się każdy dziadziuś. Ale co mogą podarować starsze wnuki, które już wyrosły z rysowania laurek? Na pewno nie kolejną parę skarpetek, którą pewnie dziadek...

dostaje co roku na Gwiazdkę. Jeżeli chcemy, aby to był prezent wyjątkowy i niezapomniany, to wspaniałym pomysłem jest anty rama ze zdjęciami całej rodziny. Nie jest to pomysł kosztowny, ale może sprawić wiele radości. Wystarczy tylko zdobyć zdjęcia wszystkich członków rodziny, przykleić je na płótnie anty ramy, dodatkowo można ozdobić ją sercami czy jakimiś kwiatami z papieru i podarować dziadkowi. Na pewno ucieszy się on ogromnie, mogąc patrzeć codziennie na zdjęcia całej swojej rodziny, wszystkich wnuków i dzieci. Ludzie starsi to zazwyczaj bardzo sentymentalne osoby, dla których bardziej niż koszt, liczy się gest, dlatego pamiętajmy, że najpiękniejsze prezenty to te, które dajemy z serca, z miłością.

Pomysł na prezent dla dziadka

Prezent dla dziadka, podobnie jak dla babci może wstać się wyjątkową pamiątką. Warto przynajmniej raz w roku podarować naszym bliskim coś, co sprawi im niesłychaną radość. Prezent dla dziadków nie musi zawsze wyglądać tak samo. Zrezygnujmy z klasycznych upominków jak czekoladki, para skarpetek czy perfum. A może dziadek chciałby jeszcze raz poczuć się jak młody chłopak spełniający swe marzenia? Prezent dla dziadka może mieć postać jazdy bolidem wyścigowym lub też jazdy Lamborghini. W końcu marzenia o byciu kierowcą rajdowym mogą się jeszcze spełnić.

Idealny prezent dla dziadków to taki, który wzrusza i dostarcza niezapomnianych emocji. Może być to mozaika zrobiona ze wspólnych zdjęć. Taki upominek z pewnością na długo zawiśnie na ścianie. Nigdy nie jest za późno na odkrycie nowej pasji. Może się tak stać, jeśli prezent dla dziadka, będzie miał postać indywidualnej lekcji golfa lub nauki gry w bilard. Kto wie, może od tego czasu stanie się to jego ulubioną rozrywką. Pomysłów jest wiele. Niewątpliwie jednym z najbardziej oryginalnych jest drzewo genealogiczne swojej rodziny. Taki prezent dla dziadków, będzie świadczył o tym, jak ważni są dla nas. Przywiązanie do wartości rodzinnych jest w końcu bardzo ważną cechą. Ciekawym pomysłem może być również kurs sommelierski. Znajomość win jest bowiem niezwykle cenną umiejętnością. Pozwólmy więc najmłodszym wnuczętom obdarować dziadka laurkami, a sami sprawmy mu upominek, o którym szybko nie zapomni. Niech wie, jak bardzo jest dla nas ważny.