REGULAMIN

WARUNKI I ZASADY KORZYSTANIA Z WYSZUKIWARKI PREZENTÓW ZNAJDZPREZENT.PL

INFORMACJE PRAWNE

ZnajdzPrezent.pl jest serwisem internetowym działającym pod adresem: www.znajdzprezent.pl

Twórcą i właścicielem ZnajdzPrezent.pl jest
ZnajdzPrezent.pl Rafał Irla
ul. Berwińskiego 11
62-040 Puszczykowo
NIP: 8792335819


DEFINICJE

1. ZnajdzPrezent.pl lub Serwis – nie jest sklepem internetowym, lecz wyszukiwarką prezentów - jest zbiorem stron prezentujących wybrane pomysły na prezenty oferowane przez Partnerów ZnajdzPrezent.pl.

2. Partner – kontrahent ze swoją ofertą handlową którą prezentuje oraz sprzedaje za pośrednictwem sieci Internet. Warunki tej współpracy określa odrębna umowa.

3. Użytkownik – osoba korzystająca ze ZnajdzPrezent.pl za pośrednictwem Internetu. Korzystanie ze ZnajdzPrezent.pl jest równoznaczne z akceptowaniem Regulaminu, oraz prawa obowiązującego na terenie Polski.


§1. Zasady korzystania z wyszukiwarki ZnajdzPrezent.pl.

1.Na podstawie wybranych przez użytkownika kryteriów ZnajdzPrezent.pl umożliwia znalezienie przykładowych pomysłów na prezenty w ofercie handlowej Partnerów oraz świadome przejście na strony Partnerów.

2.Użytkownik może korzystać ze ZnajdzPrezent.pl za pomocą przeglądarek internetowych.

3.Przedstawione przedmioty / usługi nie stanowią oferty ZnajdzPrezent.pl w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz są ofertą Partnerów, do których odsyłają linki umieszczone na stronach ZnajdzPrezent.pl. Najbardziej aktualna i wiążąca oferta dotycząca produktu znajduje się na stronie sklepu Partnera. W razie jakichkolwiek wątpliwości Użytkownik powinien kontaktować się z obsługą sklepu Partnera.

4.Znajdzprezent.pl nie jest stroną w transakcji pomiędzy Użytkownikiem a Partnerem i nie ponosi odpowiedzialności za zobowiązania którejkolwiek ze stron. Warunki transakcji kupna - sprzedaży określa Partner.

5.ZnajdzPrezent.pl ma prawo usunąć teksty niezgodne z prawem oraz uniemożliwić korzystanie z serwisu użytkownikowi łamiącemu prawo.

§2. Prawo własności intelektualnej.

1. Wszelkie dane składające się na ZnajdzPrezent.pl chronione są prawem autorskim.

2. Zakazane jest ich kopiowanie, modyfikowanie lub rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie i do jakichkolwiek celów bez pisemnej zgody właściciela ZnajdzPrezent.pl lub innego właściciela praw autorskich. Działanie takie było by naruszeniem praw majątkowych właściciela serwisu.

§3. Wyłączenie odpowiedzialności.

1. ZnajdzPrezent.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną zmianę zawartości strony sklepu internetowego Partnera do którego odsyła ZnajdzPrezent.pl.

3. Użytkownik korzysta ze ZnajdzPrezent.pl na własną odpowiedzialność i nie będzie z tego tytułu zgłaszał roszczeń do ZnajdzPrezent.pl.

§4. Umieszczanie linków do serwisu ZnajdźPrezent.pl

1. Umieszczanie linków do ZnajdzPrezent.pl jest bardzo pożądane z wyłączeniem sytuacji, gdy sposób lub miejsce umieszczenia linka mogą uderzać w interes lub dobre imię spółki.

2. Bez zgody właściciela ZnajdzPrezent.pl serwis ZnajdzPrezent.pl lub jego elementy nie mogą być wykorzystywane jako element innej strony (np. przy użyciu ramek) lub w taki sposób, że strona serwisu lub jej elementy tworzą wrażenie że ZnajdzPrezent.pl firmuje inną stronę lub inną zawartość strony.

§5. Serwis ZnajdzPrezent.pl zobowiązuje się do przestrzegania zasad polityki prywatności.

§6. Postanowienia końcowe.

1. ZnajdzPrezent.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu, o czym ZnajdzPrezent.pl zobowiązane jest natychmiast poinformować na stronie Serwisu. Regulamin obowiązuje od dnia umieszczenia go na stronie ZnajdzPrezent.pl.

2. Uwagi do Regulaminu oraz ewentualne nieprawidłowości w funkcjonowaniu ZnajdzPrezent.pl można zgłaszać na adres: biuro [at] znajdzprezent . pl

 • www.znajdz-prezent-dla-niej.pl

  • Piękny kwiat pięknym prezentem

   Dzień kobiet, Walentynki, rocznica, urodziny - kupić efektowny prezent na te wszystkie to nie łatwe zadanie. Wie to każdy kto choć raz starał się wręczyć coś ukochanej i chciał, żeby to było niecodzienne, jedynie w swoim rodzaju. Coś zachwycającego i powodującego uśmiech...

   Czytaj więcej ›
  • Prezent na Dzień Kobiet

   Dzień Kobiet to takie święto, kiedy panie powinny być szczególnie rozpieszczane przez swoich mężczyzn. W tym dniu panowie powinni więc zadbać o to, by ich kobiety czuły się wyjątkowe, piękne i zrelaksowane. Miłym dodatkiem do takiej okazji będzie oczywiście drobny upominek.

   Czytaj więcej ›

  • Prezent dla babci

   Kupowanie prezentów dla babci często nastręcza nam wielu kłopotów, wynika to przede wszystkim z ogromnej różnicy pokoleniowej. Jednak warto pamiętać, że prezent urodzinowy dla babci może stać się dla niej okazją do poznania nowych technologii. Dzisiejsze babcie starają się iść z duchem czasów: korzystają...

   Czytaj więcej ›
 • www.znajdz-prezent-dla-niego.pl

  • Gazeta na prezent -...

   Niejednokrotnie stajemy przed dylematem czy wybrać prezent praktyczny czy też zaskoczyć oryginalnością i niepowtarzalnym pomysłem na prezent? Zawsze jednak przyświeca nam jeden cel, mianowicie pragniemy sprawić naszym prezentem radość bliskiej osobie – tak by wybrany podarunek okazał się trafiony...

   Czytaj więcej ›
  • Gazeta na Prezent

   P { margin-bottom: 0.21cm; }A:link { }

   P { margin-bottom: 0.21cm; }

   Mężczyźni też lubią prezenty, tylko nie zawsze chcą się do tego przyznać. Dlatego nie zwlekaj, już dziś spraw bliskim radość – zamów spersonalizowaną gazetę, która stanie się...

   Czytaj więcej ›
  • Jak uszczęśliwiłam swojego chłopaka

   Gdy zbliżają się święta, urodziny czy rocznica często zastanawiam się, co kupić dla swojego ukochanego. Spędzam sporo czasu żeby znaleźć coś odpowiedniego. Nie chcę żeby to była prosta, zwykła rzecz, którą można kupić wszędzie i każdy ma coś podobnego. Musi być niezwykłe,...

   Czytaj więcej ›
 • www.znajdz-prezent-dla-dziecka.pl

  • Prezent dla dwulatka

   Kupowanie prezentów dla dzieci nie jest takie łatwe. Często wydaje nam się, że zabawka wygląda cudownie i na pewno spodoba się obdarowywanemu dwulatkowi, a tymczasem on tylko spogląda na zabawkę i rzuca ją w kąt. Jak zatem wybrać najlepszy prezent?

   Obecnie dzieci otaczane są wieloma...

   Czytaj więcej ›
  • Prezenty na roczek

   Pierwszy rok dziecka zawsze obchodzi się organizując przyjęcie, zapraszając rodzinę i chrzestnych. Najczęściej prezenty wybieramy w dwóch kategoriach: ubranka lub zabawki. Roczne dziecko nie potrzebuje wiele więcej, dlatego warto wybierać prezenty spośród tych kategorii - na pewno przydadzą się one dziecku i jego rodzicom.

   Kupując...

   Czytaj więcej ›
  • Prezent dla niemowlaka

   Narodziny dziecka wiążą się z wielką nadzieją i miłością. To bardzo niesamowita chwila podczas której rodzice czują się bardzo ważni i odpowiedzialni za swoje maleństwo. Jak z każdą okazją i ta chwila przynosi wiele frajdy i przyjemności. Już od narodzin maleństwo otrzymuje od swoich...

   Czytaj więcej ›
 • www.znajdz-prezent-na-slub.pl

  • Prezenty na wesele -...

   Zostałeś zaproszony na przyjęcie weselne a nie do końca wiesz, co kupić młodej paprze? Ślub to z całą pewnością wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego człowieka, dlatego prezent, jaki kupimy, powinien być nawiązaniem do tej uroczystości.

   Prezenty ślubne można dzisiaj znaleźć w wielu sklepach, jednak ich...

   Czytaj więcej ›
  • Prezent na pierwszą rocznicę...

   Każda rocznica ślubu zawsze wzbudza wiele emocji, ale na pewno tą najbardziej wyjątkową jest pierwsza rocznica. Małżonkowie wówczas głowią się, jaki wybrać prezent na 1 rocznicę ślubu, który wywoła uśmiech na twarzy drugiej połówki. Wybór prezentu dla męża czy dla żony to nie łatwe...

   Czytaj więcej ›
  • Unikalny i wyszukany prezent...

   Już od dłuższego czasu sen z powiek spędza ci wybór podarunku dla żony? Jeśli nie wiesz co kupić żonie na rocznicę ślubu poświęć chwilę na zapoznanie się z naszymi propozycjami. Dzięki nim z całą pewnością dowiesz się, czym będzie zachwycona twoja wybranka serca. Prezent...

   Czytaj więcej ›
 • www.znajdz-prezent-gadzety.pl

  • Gadżety dla nastolatków -...

   Zwykle imieniny, urodziny czy różne inne okazje budzą w nas setki pytań o to, jaki prezent wybrać. Co podarować najbliższej osobie, by ją zachwycić, a jednocześnie, by nasz portfel zbytnio na tym nie ucierpiał?

   Rewelacyjnym pomysłem na prezenty mogą być gadżety. Tego rodzaju upominki można...

   Czytaj więcej ›
  • By przeżyć niepowtarzalny wieczór...

   Zarówno wieczory panieńskie, jak i kawalerskie, to imprezy organizowane współcześnie z coraz większym rozmachem. Dzisiaj większość przyszłych młodych panów oraz pań decyduje się na wynajęcie klubu specjalnie na tą okazję, by razem ze znajomymi cieszyć się ostatnimi „chwilami wolności”.

   Jeśli zostałaś zaproszona na wieczór...

   Czytaj więcej ›
  • Gadżety na urodziny -...

   Chociaż urodziny nasi bliscy obchodzą tylko raz w roku, to mimo to, większość z nas ma problemy z wyborem wyszukanego podarunku na tą okazję. Jak wybrać więc ciekawy prezent na urodziny dla kolegi, koleżanki czy dla swojego ukochanego? \

   W sklepach coraz częściej obok typowych...

   Czytaj więcej ›
 • www.znajdz-prezent-przezycia.pl

  • Wyjątkowe przeżycia na prezent

   Coraz większa liczba osób twierdzi, że idealnym prezentem może być niezapomniane doświadczenie. Rzeczywiście, takie przeżycie o wiele trwalej może zapisać się w pamięci ukochanej osoby. Może więc warto zastanowić się nad podarowaniem takiego wyjątkowego prezentu w formie ciekawego doświadczenia?

   Lot balonem, szybowcem, paralotnią, motolotnią,...

   Czytaj więcej ›
 • www.znajdz-prezent-dla-nastolatkow.pl

  • Co podarować w prezencie...

   Tylko ten, kto nie ma w rodzinie nastolatka nie wie, jak trudno kupić dla niego coś w prezencie… To "obciachowe", inne "szkoda słów", kolejne "bez szału" i nawet jeśli uda się kupić rodzicom dla niego coś, co zostanie okraszone słowem „może być” w podzięce,...

   Czytaj więcej ›
  • Prezent na 18 dla...

   Osiemnastka to bardzo ważna okazja dla każdego - symboliczne przejście w dorosłość, które jest przez nas hucznie obchodzone. Dlatego prezent na tę okazję powinien być również wyjątkowy. Prezenty osiemnastkowe na długo pozostają w pamięci jubilatowi, dlatego warto dużo wcześniej zabrać się za wybieranie upominku.

   Twój...

   Czytaj więcej ›